O finansach… w bibliotece. Webinarium o prowadzeniu spotkań edukacyjnych o tematyce rozszerzonej, cz. 2

Drugie webinarium dla bibliotekarzy realizujących spotkania o tematyce rozszerzonej w ramach kursu „O finansach… w bibliotece” odbyło się 14 maja 2014 r.

Omówiliśmy spotkania 2 i 3 kursu o tematyce rozszerzonej – zarówno kwestie merytoryczne, jak i organizację spotkań. Przećwiczyliśmy także niektóre z zadań proponowanych w scenariuszu do spotkań 2 i 3 kursu.

PREZENTUJĄCY
Krystyna Brząkalik
– specjalistka ds. edukacji ekonomicznej w projekcie „O finansach… w bibliotece”, współautorka kursu i materiałów z dziedziny edukacji finansowej dla osób starszych w bibliotekach

PROWADZĄCY
Katarzyna Morawska
– specjalistka ds. projektów, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, koordynator projektu „O finansach… w bibliotece”
Patryk Betcher – asystent projektu „O finansach… w bibliotece”, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

MATERIAŁY
Obejrzyj nagranie. Czas trwania: 54 minuty.