Jak napisać dobry wniosek grantowy i nie zwariować? – nagranie webinarium

Udostępniamy nagranie webinarium, na którym opowiadamy, na co zwrócić uwagę przygotowując wniosek do programów MKiDN i jak zachować przytomność umysłu z nadchodzącym deadlinem na horyzoncie. Zapraszamy do korzystania!

Podczas spotkania przedstawialiśmy zagadnienia, które należy uwzględnić i zaprezentować w poszczególnych częściach wniosku, ich analizę oraz narzędzia przydatne do zachowania logicznej struktury opisu, listy sprawdzające oraz szereg przydatnych wskazówek, które pomogą Wam napisać dobry wniosek.

Naszą ekspertką była: Magdalena Krasowska-Igras – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego specjalizująca się w pozyskiwaniu funduszy.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska – redaktorka i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie:

Webinarium zrealizowane w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.